Košík

Náramok Uzdravovanie so slněčným kameňom

Náramok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť je 25 mm a dĺžka 18,5 cm +1 cm. Turmalín vsadený uprostred prívesku má 4 mm.

21,90 

Uzdravovanie

pomáha uvedomiť si svoje zranenia, dostať sa ku koreňom a dopriať si uzdravenie. Nechaj na seba pôsobiť liečivé dotyky mandaly, ktorá nežne vstupuje do srdca, hladí ho a odplavuje bolesť a zranenia. Prijímaj čo sa deje, pochop svoju osobnosť a hľadaj príčiny a význam okolitých udalostí.


Slněčný kameň

Léčebné využitie: proti chronickému bolesti v krku, napomáha pri žalúdočných vredoch, udržuje v rovnováhe všetky orgány, zmierňuje bolesti, rématizmus a ťažkosti s kostí.
Užití: zdravie, ochrana, radosť, energia, sexuálna energia
Vlastnosti: projektivní kámen, priradený planét Slnečné a elementu ohně.
Tento kámen, silne nabitý slnečné energie, vás vnútorne prozáří. Je ochranným kameňom, dodáva silnú ochrannú energiu do vašich domov. Vnáší do života radost a svetlo. Pridá sa hluboké spojenie s svetlom a slnkom. Naučí vás nezávislosť k vašim najbližším, a umenie hovorí ľudom "ne". Učíte sa, ako si riadiť svoj vlastný život. Napomáhá pozitivnímu myslení. Pôsobí proti depresii, pocitům opustenosti a dodáva sebedůvěru. Pomáhá ľudom pri potížích spôsobených střídáním ročných dob. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodáva telu veľké množstvo fyzickej energie v čase stresov a chorôb. Přikládáním na 2. čakru sa zvyšuje sexuálna energia.
Naleziště: Indie

Náramok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť je 25 mm a dĺžka 18,5 cm +1 cm. Turmalín vsadený uprostred prívesku má 4 mm.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie