Košík

Prívesok Kvet života 1 - secesný, pozlatený

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

81,50 

Vyberte veľkosť

s řetízkem
bez řetízku
ks

Kvet života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

Opál

Využitie: šťastie, sila, peniaze, krása, duševný rozvoj
Vlastnosti: pre svoj opaleskujúca vzhľad môže byť priradený všetkým energiám, planétam a elementom.
Obsahuje farby aj schopnosti všetkých ďalších kameňov, preto môže byť nabitý a naprogramovaný každým typom energie, prináša šťastie a odhaľuje našu vnútornú krásu, prebúdza duševné a mystické vízie, pomáha pri astrálnych projekciách, dokáže pohlcovať aj vysielať, je karmickým kameňom, učí nás, že všetko, čo vyšleme sa nám vráti zase späť, je aj ochranným kameňom a môže nás urobiť "neviditeľnými", pomáha objaviť a prejaviť skutočné vlastné ja, rozvíja naše psychické sily, zosilňuje zvláštnosti charakteru a odhaľuje osobné vlastnosti, ktoré treba premeniť, vnáša do života svetlo, spontánnosť a umelecké sklony. Zosilňuje city a odstraňuje zábrany, vyvoláva vernosť a lojalitu.
Liečebné využitie lieči infekcie a horúčky, blahodarne pôsobí na zrak, odstraňuje predmenštruačný syndróm, pomáha pri pôrode, čistí krv a ľadviny a dodáva celkovú silu k životu.
Náleziská: Austrália, Nový Zéland, India, Honduras, USA, Mexico, Peru, Brazília
Farby: bezfarebný, biely, žltý, oranžový, ružový, čierny, tmavomodrý
Technický popis: silikát, stvrdnutý silikagél, sfarbený buď oxidy železa do žlta a ruda, oxidy mangánu do čierna, priehľadný až priesvitný, skleného silne opalizujícího lesku, bez štěpnost. Stupeň tvrdosti: 5-6

 

Mesačný kameň

je úzko spätý s Mesiacom a intuíciou. Priťahuje lásku a rieši milenecké problémy. Zaisťuje kľudný spánok. Mierne ochranný zvlášť na cestách. Obnovuje a uchováva mladistvý vzhľad a prístup. Vyťahuje na povrch veci uzavreté v podvedomí, upokojuje rozbúrené city a prehnané emotívne reakcie. Na čakre solar plexu ukáže staré nefunkčné citové spôsoby jednania a pomáha ich odstrániť.

Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele a je pozlátený 24K zlatom. Veľkosť prívesku so závesom je 85 x 54 mm. Dĺžka retiazky je 47 cm.
V prívesku sú zasadené 2 etiópskej opály a zavesený mesačný kameň.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie