Košík

Prívesok Kvet života 1 - secesný

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

57,50 

Vyberte veľkosť

s řetízkem
bez řetízku
ks

Kvet života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

Tanzanit

je kameň s vysokými vibráciami. Umožňuje prechádzať do stavu zmeneného vedomia a hlbokej meditácie. Zaisťuje spojenie s anjelskou ríšou, duchovnými sprievodcami a najvyššími Majstrami. Čerpá informácie zo záznamov Akaši a umožní vnútorné i vonkajším putovanie. Aktivuje spojenie základne a vyššej korunnej čakry. Umožňuje spracovanie informácií prijatých z vyšších úrovní. V kombinácii s Iolitem či Danburitem lieči minulé životy, odstraňuje staré stereotypy karmické nerovnováhy a vytvorí v duši priestor, do ktorého je možné vložiť nové spôsoby rokovania.

Liečebné využitie stimuluje činnosť krčnej čakry, lieči hlavu, krk a hruď.

 

Mesačný kameň

je úzko spätý s Mesiacom a intuíciou. Priťahuje lásku a rieši milenecké problémy. Zaisťuje kľudný spánok. Mierne ochranný zvlášť na cestách. Obnovuje a uchováva mladistvý vzhľad a prístup. Vyťahuje na povrch veci uzavreté v podvedomí, upokojuje rozbúrené city a prehnané emotívne reakcie. Na čakre solar plexu ukáže staré nefunkčné citové spôsoby jednania a pomáha ich odstrániť.


Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so závesom je 77 x 44 mm. Dĺžka retiazky je 47 cm.
V prívesku je zasadené tanzanit, mesačný kameň a zavesený je tiež mesačný kameň.

 

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie