Košík

Prívesok Kvet života 2 - secesný, pozlatený

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

85,20 

ks

Kvet života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

Opál

Využitie: šťastie, sila, peniaze, krása, duševný rozvoj
Vlastnosti: pre svoj opaleskujúca vzhľad môže byť priradený všetkým energiám, planétam a elementom.
Obsahuje farby aj schopnosti všetkých ďalších kameňov, preto môže byť nabitý a naprogramovaný každým typom energie, prináša šťastie a odhaľuje našu vnútornú krásu, prebúdza duševné a mystické vízie, pomáha pri astrálnych projekciách, dokáže pohlcovať aj vysielať, je karmickým kameňom, učí nás, že všetko, čo vyšleme sa nám vráti zase späť, je aj ochranným kameňom a môže nás urobiť "neviditeľnými", pomáha objaviť a prejaviť skutočné vlastné ja, rozvíja naše psychické sily, zosilňuje zvláštnosti charakteru a odhaľuje osobné vlastnosti, ktoré treba premeniť, vnáša do života svetlo, spontánnosť a umelecké sklony. Zosilňuje city a odstraňuje zábrany, vyvoláva vernosť a lojalitu.
Liečebné využitie lieči infekcie a horúčky, blahodarne pôsobí na zrak, odstraňuje predmenštruačný syndróm, pomáha pri pôrode, čistí krv a ľadviny a dodáva celkovú silu k životu.
Náleziská: Austrália, Nový Zéland, India, Honduras, USA, Mexico, Peru, Brazília
Farby: bezfarebný, biely, žltý, oranžový, ružový, čierny, tmavomodrý
Technický popis: silikát, stvrdnutý silikagél, sfarbený buď oxidy železa do žlta a ruda, oxidy mangánu do čierna, priehľadný až priesvitný, skleného silne opalizujícího lesku, bez štěpnost. Stupeň tvrdosti: 5-6

 

Mesačný kameň

je úzko spätý s Mesiacom a intuíciou. Priťahuje lásku a rieši milenecké problémy. Zaisťuje kľudný spánok. Mierne ochranný zvlášť na cestách. Obnovuje a uchováva mladistvý vzhľad a prístup. Vyťahuje na povrch veci uzavreté v podvedomí, upokojuje rozbúrené city a prehnané emotívne reakcie. Na čakre solar plexu ukáže staré nefunkčné citové spôsoby jednania a pomáha ich odstrániť.


Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele a je pozlátený 24K zlatom. Veľkosť prívesku so závesom je 65 x 74 mm. Dĺžka retiazky je 47 cm.
V prívesku je zasadené etiópsky opáy a zavesený mesačný kameň.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie