Košík

Prívesok Kvet života 3 - secesný

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

61,20 

ks

Kvet života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

 

Tyrkys

Liečebné použitie: znižuje horúčky a bolesti hlavy, predchádza migrénam, zlepšuje imunitný systém. Vhodný pre detoxikáciu a proti zápalom. Reguluje kyslosť v organizme a pôsobí pozitívne na žalúdok. Posilňuje zrak, potláča kŕče, pôsobí na dnu, harmonizuje meridiány Využitie: ochrana, láska, priateľstvo, odvaha, peniaze, šťastie, liečenie Vlastnosti: náleží Receptívne energiu, planétam Venuša a Neptún, elementu zeme. Je to posvätný, ochranný liečivý kameň. Kameň šťastie, amulet cestovateľov. Vhodný pre meditácie, zvyšuje intuíciu. Vyrovnáva mužskú a ženskú energiu, neutralizuje elektromagnetický smog, dodáva silu, ukľudňuje rečníkov pred prejavom na verejnosti, podporuje kreativitu, bráni sebapoškodzovania. Prináša vnútorný pokoj, pôsobí proti depresii, strachu a stavoch vyčerpania. Podporuje romantickú lásku. Majiteľovi prináša radosť a bohatstvo. Farby: tyrkysový, zelený, modrý Krajina pôvodu: USA, Egypt, Mexiko, Peru Technický popis: fosfát, sekundárne minerál, voskového až matného lesku, zvyčajne nepriehľadný, dobré štěpnost. Patrí k najstarším drahým kameňom.

Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so závesom je 70 x 50 mm. Dĺžka retiazky je 45 cm - možno upraviť (uveďte do poznámky v objednávke). V prívesku je zasadený a zavesený tyrkys.

 

 

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie