Košík

Prívesok Kvet života 4 - secesný

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

57,50 

ks

Kvet života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

Granát - Almandin

Granát je podľa ľudových tradícií kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu, a to vďaka svojej sýto červení až červenej farbe, pretože červená farba je symbolom energie, vášne a sily. O granátu sa udáva, že prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Už po stáročia ľudia veria, že granát má schopnosť varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom, od pradávna využívaný ako amulet ochrany. Už od čias antického Ríma ho ľudia nosia v šperkoch ako kameň, ktorý povzbudzuje lásku a oddanosť. O granátu sa tiež traduje, že napráva citovú disharmóniu. Vraj pomáha upevniť vzťahy. Tiež sa hovorí, že pomáha v životných krízach, hlavne v situáciách, keď človek nevie kadiaľ kam.Má byť kameňom, ktorý odává odvahu a nádej, sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy. Liečebné využitie regeneruje organizmus, obnovuje stratené sily, čistí krv, podporuje metabolizmus, pomáha lepšiemu vstrebávaniu minerálov a vitamínov, regeneruje DNA, priaznivo pôsobí na chrbticu, srdce a pľúca. Využitie: sila, ochrana, liečenie, rituálne práce Vlastnosti: po dlhé roky používaný ako amulet, ktorý varuje pred nebezpečenstvom. Granát je veľmi silný kameň, ktorý privádza veľké množstvo energie, udržuje organizmus v rovnováhe a dodáva potrebný pokoj. Pomáha prekonať zastarané myšlienkové vzorce a strnulé spôsoby konania. Prináša sebadôveru a odvahu. Podporuje lásku a sexuálnu túžbu (najmä v červenom sfarbenie). Granát pomáha v krízových situáciách nachádzať východiská a dodať vieru v lepšiu budúcnosť aj privolať niečiu pomoc. Prečisťuje čakry, otvára srdce, pomáha prekonávať tabu. Rozvíja rozšírené vedomie, vie vyvolať spomienky na minulé životy. Farba: červený, hnedý, čierny, žltý, oranžový, zelený Krajina pôvodu: Brazília, Madagaskar, Slovensko, Malajzia Technický popis: Granát sa vyskytuje v mnohých farebných podobách podľa prímesou minerálov. Je známe 15 odrôd granátu. Tvrdosť 6,5-7,5. Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so zaveseným kamienkom je 50 x 47 mm. Dĺžka retiazky je 45 cm - možno upraviť (uveďte do poznámky v objednávke). V prívesku je zasadený a zavesený indický granát.

Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so zaveseným kamienkom je 50 x 47 mm. Dĺžka retiazky je 45 cm - možno upraviť (uveďte do poznámky v objednávke).V prívesku je zasadený a zavesený indický granát.

 

 

 

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie