Košík

Prívesok Semeno života 1 - secesný

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

53,80 

Vyberte veľkosť

s řetízkem
bez řetízku
ks

Semeno života

jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.

Ametyst

je mimoriadne mocný kameň s ochrannou silou. Má silnú liečivú a očistnú moc, zaháňa nespavosť a nočné mory. Je kameňom pokoja, zaháňa stres a negatívne emócie, tíši strachy, zlosť, obavy a zlobu, zvyšuje nádeje, zaháňa pocit viny, zbystruje myseľ. Je kameňom pravej, rýdzej lásky, posilňuje vernosť. Napomáha sústredenie, prijímať nové myšlienky, dodáva rozhodnosť, rozvíja intuíciu, podporuje premenu zámerov na skutočnosť. Pomáha pri liečbe alkoholizmu a iných závislostí.
 

Almandin

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, od pradávna využívaný ako amulet. Povzbudzuje lásku a oddanosť. Napravuje citovú disharmóniu. Upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, hlavne v situáciách, keď človek nevie kadiaľ kam. Dodáva odvahu a nádej. Dodáva sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy.


Mesačný kameň

je úzko spätý s Mesiacom a intuíciou. Priťahuje lásku a rieši milenecké problémy. Zaisťuje kľudný spánok. Mierne ochranný zvlášť na cestách. Obnovuje a uchováva mladistvý vzhľad a prístup. Vyťahuje na povrch veci uzavreté v podvedomí, upokojuje rozbúrené city a prehnané emotívne reakcie. Na čakre solar plexu ukáže staré nefunkčné citové spôsoby jednania a pomáha ich odstrániť.


Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so závesom je 57 x 38 mm. Dĺžka retiazky je 47 cm.
V prívesku je zasadený ametyst, almandin (indický granát) a zavesený mesačný kameň.

 

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie