Košík

Prívesok Semeno života 2 - secesný

Prívesok je symbolom požehnania, plodnosti a ochrany, ktorá prešla generáciami. Obsahuje tajomstvo siedmich dní stvorenia.

57,50 

ks

Semeno života


jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce starovekej posvätné významy. Je to vizuálne prepojenie vlákien života skrz všetko živé.obsahující záznamy z Akasa. Obsahuje všetkých 5 Platónových telies. Podľa Platóna sa oheň skladal zo štvorstenov, vzduch z osemsten, voda z dvadsaťsten a krajiny z kociek, obrys sveta potom tvoril dvanásťsten. Pravidelným mnohostenom sa ešte dnes hovorí "Platónova telesa. Obsahuje tiež Kabalistický strom života, Metatronovu kocku (kocku), Dávidovu hviezdu -Merkabu, Špirálu vedomia.
Rhodolit

Rhodolit patrí do skupiny granátu, skladá sa z cca 70% Pyrop a 30% almandinem. Vyznačuje nezameniteľnú nádhernú červeno-fialovou farbou, niekedy s hnedastými odtieňmi.

Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom, od pradávna využívaný ako amulet. Povzbudzuje lásku a oddanosť. Napravuje citovú disharmóniu. Upevňuje vzťahy. Pomáha v životných krízach, hlavne v situáciách, keď človek nevie kadiaľ kam. Dodáva odvahu a nádej. Dodáva sebadôveru, podnecuje aktivitu a posilňuje pud sebazáchovy.
Prívesok je vyrobený z nerezovej ocele. Veľkosť prívesku so závesom je. Veľkosť prívesku so závesom je 60 x 45 mm. Dĺžka retiazky je 47 cm.

V prívesku je zasadený a zavesený rhodolit.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie