Košík

Prsteň Atlantov

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a jeho veľkosť je nastaviteľná v rozmedzí 16 - 18 mm, 18 - 20 mm, 20 - 22 mm, 22 - 24 mm. Hlava prsteňa je vysoká 10 mm.

17,60 

Vyberte veľkosť

14-16 mm
16-18 mm
18-20 mm
20-22 mm
22-24 mm
ks

Prsteň Atlantov


Znak Atlantov má mimoriadne pôsobenie, ktoré je cítiť už pri prvom kontakte, hovorí sa mu tiež zázrak mikromagnetismu.
Prastarý znak Atlantov je tvarovým žiaričom, ktorého vibrácie vytvára ochranný obal okolo aury človeka, stabilizuje ho a chráni pred všetkými nežiaducimi vplyvmi a nebezpečenstvom, a to na všetkých úrovniach. Vďaka tomuto pôsobeniu sa postupne obnovuje "pôvodné nastavenia", dochádza k regenerácii a uzdravovania organizmu, stabilizáciu a posilnenie imunity tela, návratu citlivosti a vnímavosti k jemnohmotnému svetu (preto sa hovorí, že znak Atlantov bystrí intuíciu, prináša schopnosť jasnovidění, jasnosluchu atď.) .

História
Prvé doložené zmienky o znaku Atlantov pochádzajú z roku 1860. Vtedy ho našiel v podobe prsteňa francúzsky egyptológ, markíz d'Agrain, v Egypte, v Údolí kráľov. Prsteň bol vyrobený z kameniny a zaujímavé pritom bolo, že znak nebol pre egyptskú kultúru vôbec typický. Bolo zrejmé, že je oveľa starší. Preto bol tento záhadný pôsobivý znak prisúdený kultúre Atlanťanov, ktorá existovala v časoch pred Egyptom. Odtiaľ teda názov - Prsteň Atlantídy (Prsten Atlanťanov). Prsteň bol skúmaný mnohých najrôznejšími inštitúciami. Od psychotronikov až po výskumné ústavy vo Francúzsku, vo Viedenskom inštitúte biokybernetiky, kde boli výsledky zverejnené aj v televíznom vysielaní. V Anglicku, kde je uložený originál, sú účinky prsteňa dokazovať na aurafotografiích a iných fyzikálnych meraniach. Celkovo bolo konštatované, že sa jedná o jeden z najprekvapujúcejších zázrakov fyziky mikrovlnění.

Pôsobenie znaku Atlantov
Pôsobenie znaku Atlantov je rovnaké ako u prsteňov, tak u príveskov. Nejde o formu, ale o znak samotný. Tento znak generuje zvláštny druh energie, ktorá je vždy pozitívne a prospešná. Žiarenie tohto znaku je charakterizované bielu farbu a obsahuje všetky energie potrebné pre harmonický život. Skoro by sa dalo jeho pôsobenie prirovnať k ochrannému bielemu háve, ktorý si na seba človek obliekol, ktorý ho chráni a udržiava funkcie všetkých jeho tiel v prirodzenom, vitálnym a harmonickom stave.

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a jeho veľkosť je nastaviteľná v rozmedzí 16 - 18 mm, 18 - 20 mm, 20 - 22 mm, 22 - 24 mm. Hlava prsteňa je vysoká 10 mm.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie