Košík

Prsteň Metatronova kocka - TiN

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a pozlátený 24K zlatom. Nakoľko väčšina je nastaviteľná v rozmedzí 18 - 20 mm. Hlava prsteňa meria 25 mm.

22,30 

ks

Metatronova kocka


v sebe zahŕňa všetky prvky posvätnej geometrie (5 platónskych telies - "elementy" Voda, zem, vzduch, oheň a piaty ešte len oběvovaný element, tzv éter, alebo energie). Metatronova kocka obsahuje všetko, čo je potrebné k vytvoreniu všetkých hmotných prejavov existencie (od atómu a kryštalických mriežok, buniek živých organizmov, cez planéty, slnko, galaxie, galaktickej sústavy, až po celý tento vesmír). Metatronova kocka má 13 centier (resp. 12 + 1). 6 centier (jang) s vedomím o hmote, 6 (jin) o antihmote a 1 ako stredový (nulový) bod, v ktorom sú všetky obsiahnuté, a v ktorom je jednota. Toto centrum (nazývané tiež osobný nulový bod alebo duchovné srdce) je ohnisko vedomia tu a teraz. Tento bod je bodom nášho stredu, bodom, vo ktorým sa spája jang s jinem, je portálom do absolútnej Jednoty a pravej slobody ducha nášho multidimenzionálneho Ja.

Prsteň pomáha k povzneseniu nášho vedomia na vyššiu úroveň existencie.

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a jeho povrch je povlakovaný nitridom titánu, čo dáva prstienka krásnu zlatú farbu. Tento povrch je oteruvzdorný a zdravotne nezávadný. Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a nakoľko väčšina je nastaviteľná v rozmedzí 18 - 20 mm. Hlava prsteňa je vysoká 25 mm.

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie