Košík

Prsteň Vesica pisces

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a nakoľko väčšina je nastaviteľná v rozmedzí 16-18 mm, 18-20 mm, 20-22 mm, 22-24 mm. Hlava prsteňa je vysoká 25 mm.

17,60 

Vyberte veľkosť

16-18 mm
18-20 mm
20-22 mm
22-24 mm
ks

Vesica pisces


je jedným z najhlbších geometrických obrazov staré i modernej doby. Je považovaný za neoddeliteľnú súčasť Archy dohovoru. Priesečník dvoch prekrývajúcich sa sfér predstavuje okrem iného:

1) spojenie Boha a Bohyne k vytvoreniu potomstva

2) symbol Ježiša Krista

3) vagína ženské Bohyňa

4) základný motív Kvetu života

6) prekrytie Stromu života

7) geometrický opis odmocnín a harmonických proporcií

8) zdroj sily a energie

Vesica pisces je tiež symbolom lásky. Zahŕňa dva hlavné aspekty najvyššieho Boha stvoriteľa spolu s vesmírnym lonom uprostred. Vesica pisces je portálom svetla, je to lono stvorenie a zdroj vedomia jednoty. Stvorenie sa skladá z nekonečne sa rozpínajúcich, pretínajúcich sa kruhov, medzi ktorými sa nachádza portál vesica pisces, tvoriaci symbol Kvetu života. Symbol vesica pisces navzájom prepája duchovný a hmotný svet.

Miesto uprostred kruhov je vesmírny pohár, z ktorého do tohto vesmíru prúdi pevné častice svetla stvoriteľa prostredníctvom vznešených vesmírnych lúčov.

Prsteň je vyrobený z nerezovej ocele a nakoľko väčšina je nastaviteľná v rozmedzí 16-18 mm, 18-20 mm, 20-22 mm, 22-24 mm. Hlava prsteňa je vysoká 25 mm.

Výroba: Roman Kopecký

Môžeme Vám poradiť?

Ak ste nenašli všetky informácie v popise produktu, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme s výberom.

Z rovnakej kategórie